سوالات متداول مرکز لیزر خورشید سوالات متداول

سوالات خود درباره لیزر موهای زائد را از ما بپرسید

مردم دو اشتباه بزرگ مرتکب می‌شوند. اول اینکه نرفتن پیش کسی که مجوز یا سابقه کار معتبر دارد، و دوم به اتمام نرساندن جلسات دوره درمان. با توجه به سال‌ها سابقه‌‌ی کاری که در کلینیک لیزر خورشد ارائه داده شده است نیازی نیست که نگران مورد اول باشید. همچنین آنقدر از نتایج راضی خواهید بود که برای بازگشت روزشماری خواهید کرد!

برای هر فرد متفاوت است. معمولا بیشتر از شش جلسه نیاز است. روند درمان تنها در دوره‌ي رشد مو‌های شما، [که تحت تاثیر] هورمون‌ها و ژنتیک‌تان است، موثر می‌باشد.

برخی از موها درست بعد از جلسه درمان می‌ریزند و تعدادی دیگر هم تا ۱۰ روز طول می‌کشد بریزند. دلیلش این است که بعضی از فولیکولهای مو بیشتر از یک مو دارند و وقتی که اشعه‌ی نور (لیزر) از پوست رد می‌شود و فولیکول را از کار می‌اندازد، مویی که روپوست بوده بلافاصه می‌افتد ولی مویی که زیر پوست است ۵ تا ۱۰ روز طول می‌کشد که ریزش اتفاق بیوفتد.

در کلینیک لیزر خورشید پیش از درمان از مراجعه کنندگان آزمایش‌‌ حساسیت گرفته می شود تا نوع مو، نوع پوست و حساسیت فرد بررسی گردد. ولی به ندرت برای اشخاصی پیش می آید که لیزر برای پوست خطرناک باشد.

لیزر موهای زائد برای همه قسمت هایی که موی زائد وجود دارد مناسب است.

برای به حداقل رساندن حساسیت پوست، پیش از جلسه‌ی لیزر شِیو کنید. اگر جزء افرادی هستید که وَکس می‌کنند،‌ تا ۱۴ روز قبل از جلسه این کار را انجام دهید.

بله. برای لیزر موهای‌تان باید تا دو هفته پس از دوره‌ی مصرف‌تان صبر کنید. کسی که آنتی‌بیوتیک مصرف می‌کند ممکن است حساسیت بیشتری نسبت به نور پیدا کند، برای همین توصیه می‌شود که پیش از شروع هرگونه‌ دوره‌ی لیزر با پزشک خود مشورت کنید.

SVG
SVG

جهت مشاوره رایگان یا پاسخگویی به سوالات با ما در ارتباط باشید

مرکز لیزر خورشید
رزرو نوبت و مشاوره